Våg

Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÅG för upphängning, i järn, märkt C M Sjöström, Stockholm, 2 olika vågskålar i mässing, vågens bredd 69 cm
Proveniens Tullverket

Slitage

366763

2016-03-07