Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Mount Rimba Range", signerad och numrerad Roland S. 500/500, färglitografi, bildmått ca 31x44 cm

366778

2016-03-09