Etsningar 1900

Etsningar 1900
Etsningar 1900
Etsningar 1900
Etsningar 1900
Etsningar 1900
Etsningar 1900
Etsningar 1900
Etsningar 1900

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ETSNINGAR, 2 st, 1900-talets första del, signerade, Dam och hund samt Dam med blommor, 37x27 cm vardera

Gulnader

366783

2016-03-11