Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, PT, färglitografi, bladmått ca 78,5x58,5 cm, oramad
366785
2016-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här