Gustaf Isander Stockholm Waxholm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF ISANDER (1863-1929): "Waxholm sett från Norrberget", 1923, samt "Stortorget, Stockholm", 1921 signerade, etsningar, 22x38 resp 19x23 cm

Gulnader

366786

2016-03-11