Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAF ISANDER (1863-1929): "Waxholm sett från Norrberget", 1923, samt "Stortorget, Stockholm", 1921 signerade, etsningar, 22x38 resp 19x23 cm
Gulnader
366786
2016-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här