Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): "Maskerad", signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått 87 x 59 cm

366789

2016-03-16