Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JACOB HÄGG (1839-1931): Pansarskepp, signerad och daterad i trycket 1912, utgiven af Svenska pansarbåtsföreningen i Stockholm, litografi, ca 34x47 cm
Zustandsbeschreibung
Blekt
366794
2016-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner