Peter Dahl olja

Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja
Peter Dahl olja

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Modell, signerad o daterad Peter Dahl 1957, olja på duk, 55,5x37 cm

Krackeleringar

366814

2016-03-26