Sven Jonson olja

Sven Jonson  olja
Sven Jonson  olja
Sven Jonson  olja
Sven Jonson  olja
Sven Jonson  olja
Sven Jonson  olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): Figurer i kvällssol, signerad och daterad Sven Jonson -47, olja på duk, 22x27 cm

366815

2016-03-26