Peter Wahlbeck olja

Peter Wahlbeck olja
Peter Wahlbeck olja
Peter Wahlbeck olja
Peter Wahlbeck olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER WAHLBECK (född 1963): Poolen, olja på duk, signerad och daterad a tergo Peter Wahlbeck 2001, 210x132 cm

366816

2016-03-26