Christian von Thum hans efterföljare

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHRISTIAN VON THUM (1600/1700.tal), hans efterföljare,
Guldet väges, olja på duk, 73 x 94 cm

Reva och lagningar

366830

2016-03-08