Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHRISTIAN VON THUM (1600/1700.tal), hans efterföljare,
Guldet väges, olja på duk, 73 x 94 cm
Reva och lagningar
366830
2016-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här