Elis Ryberg Stockholm Mosebacke

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 35/360, färglitografi, 44x54 cm

366836

2016-03-10