Elis Ryberg Stockholm Mosebacke
2016-03-10
366836
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 35/360, färglitografi, 44x54 cm