Ulf Greder

Ulf Greder
Ulf Greder
Ulf Greder
Ulf Greder
Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "The white swan", signerad Ulf Greder, numrerad 204//360, färglitografi, bladmått ca 102x85 cm, oramad

366839

2016-03-10