Benno Arzt akryl
2016-03-18
366852
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Fågelunge, signerad och Benno Arzt och a tergo betitlad samt daterad 2007013, akryl på pannå, 6037x29,5 cm