Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG (HAIG) (1835-1921): "Segelskuta", signerad och daterad Axel Hägg 1902, akvarell, ca 25x19 cm
366860
2016-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här