Axel Herman Hägg (Haig) akvarell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL HERMAN HÄGG (HAIG) (1835-1921): "Segelskuta", signerad och daterad Axel Hägg 1902, akvarell, ca 25x19 cm

366860

2016-03-18