Del Pizzo oljemålning

Del Pizzo oljemålning
Del Pizzo oljemålning
Del Pizzo oljemålning
Del Pizzo oljemålning
Del Pizzo oljemålning
Del Pizzo oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEL PIZZO (1900-tal): Landskap med hus, signerad Del Pizzo, olja på duk, ca 50 x 76 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Skador, hål

366871

2016-03-08