Carl Einar Fredriksson
2016-03-08
366879
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Landskap, signerad och daterad Fredriksson -48, olja på duk, 65x53 cm