Soffa valnöt

Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt
Soffa valnöt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFA, 1800-talets slut, valnöt och valnötsrot, grön plyschklädsel, längd 145 cm, sitthöjd 44 cm

Tyget med tryckskador

366912

2016-03-08