Stenhuggarlärling

Stenhuggarlärling
Stenhuggarlärling
Stenhuggarlärling
Stenhuggarlärling
Stenhuggarlärling
Stenhuggarlärling

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

J HANSON (möjligen Anders Johan Hanson 1764-1846), Stenhuggarlärling, signerad J.Hanson, olja på duk, 60x50 cm

Äldre duklagning

366944

2016-03-08