Erik Dettow oljemålning

Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952), blommor, signerad Dettow, olja på pannå, 46 x 38 cm

366965

2016-03-08