Thure Wallner oljemålning

Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THURE WALLNER (1888-1965), Orrhöna, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 33 x 41 cm

366970

2016-03-08