Kandelabrar för 4 ljus vardera
2016-03-08
367000
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 4 ljus vardera, 1800-talets slut, förgylld metall och sten, höjd 43 cm