Spegel samt lampetter

Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL samt LAMPETTER, rokokostil, 1800-tal, skuren dekor, förgyllda, möjd 48 resp 72 cm

Visst slitage

367013

2016-03-09