Victoria Westberg oljemålning

Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICTORIA WESTBERG (1859-1941): Höstlandskap, signerad Victoria Westberg, olja på duk 100x70 cm

Spridda färgbortfall

367015

2016-03-10