C. O. Hultén färgetsning

C. O. Hultén färgetsning
C. O. Hultén färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015), Komposition, signerad och numrerad, C. O. Hultén 55/90, färgetsning, 59x49cm, bladstorlek 75x56, oramad

367025

2016-03-08