C. O. Hulten två grafiska blad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015), (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färgetsning resp. färglitografi, bladstorlek ca 71x55, oramade

367026

2016-03-08