Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKE, 1700-tal, skulpterat trä, spår av förgyllning, total höjd ca 64, medföljande ljusmanschett i mässing
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Skador
367050
2016-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här