Ljusstake 1700-tal

Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKE, 1700-tal, skulpterat trä, spår av förgyllning, total höjd ca 64, medföljande ljusmanschett i mässing
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Skador

367050

2016-03-08