Matservis 1900-talets början

Matservis 1900-talets början
Matservis 1900-talets början
Matservis 1900-talets början
Matservis 1900-talets början
Matservis 1900-talets början
Matservis 1900-talets början
Matservis 1900-talets början
Matservis 1900-talets början

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

MATSERVIS, 82 dlr, 1900-talets början, dekor av blommor, bestående av 56 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, terrin med lock och fat, 2 karotter med lock, mindre terrin med slev, 2 såsskålar, 7 uppläggningsfat, skål
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Enstaka nagg, skador kan förekomma

367053

2016-03-08