Matservis 1900-talets början
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
MATSERVIS, 82 dlr, 1900-talets början, dekor av blommor, bestående av 56 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, terrin med lock och fat, 2 karotter med lock, mindre terrin med slev, 2 såsskålar, 7 uppläggningsfat, skål
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Enstaka nagg, skador kan förekomma
367053
2016-03-08