Arne Wiberg oljemålning

Arne Wiberg oljemålning
Arne Wiberg oljemålning
Arne Wiberg oljemålning
Arne Wiberg oljemålning
Arne Wiberg oljemålning
Arne Wiberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARNE WIBERG (född 1911): Stadsmotiv, signerad, olja på duk, ca 61 x 50 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

367056

2016-03-08