Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959), blomsterstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1952, olja på duk, 65 x 50 cm

367060

2016-03-08