Peter Freudenthal färgserigrafier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerad och daterade Peter Freudenthal 1979, "tillägnade till Lilian", färgserigrafier, vardera 24x19 cm

367087

2016-03-10