Erik Demuth

Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth
Erik Demuth

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK DEMUTH (1903-96): Smörkärnerska, signerad E Demuth, numrerad 4/10, grönpatinerad brons, höjd 29 cm

367089

2016-03-18