Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK DEMUTH (1903-96): Smörkärnerska, signerad E Demuth, numrerad 4/10, grönpatinerad brons, höjd 29 cm
367089
2016-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här