Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
PETER FREUDENTHAL (född 1938): "3 Helger + 2", signerad och daterade Peter Freudenthal 1994, 128/142, färgserigrafier i mapp, oramade, varierande storlekar ca 21 x 23 cm
367093
2016-03-10