Peter Freudenthal färgseriegrafimappen 3 Helger+2

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "3 Helger + 2", signerad och daterade Peter Freudenthal 1994, 128/142, färgserigrafier i mapp, oramade, varierande storlekar ca 21 x 23 cm

367093

2016-03-10