Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Fata Morgana IV, signerad, daterad och betitlad på baksidan Albert Johansson Öland 1983, limfärg och olja på pannå, 87 x 72 cm

367129

2016-03-16