skedar silver Halmstad 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESKEDAR, 6+1 st., silver, modell gammal fransk, Gabriel Thulin, Halmstad 1847 resp. Tobias Kåhre, Halmstad 1855, vikt ca 67 g

Slitage, bucklor

367139

2016-03-09