Carl Johan Fahlcrantz tillskriven oljemålning
Vollendet
2016-03-09
367142
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861), tillskriven: Pastoralt landskap med vattendrag, olja på duk, ca 33 x 30 cm
Krackeleringar