Figuringrupp

Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURGRUPP, Ludwigsburg, sent 1800-tal, kinesiserande grupp, höjd 34 cm
Proveniens Fredrik Wethje, Rörstrand

Skadade blad

367157

2016-03-09