Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, Marianne Westman, Rörstrand "Maria", 26 delar, porslin, 1960-tal. Berit Ternell, Kosmos för Upsala Ekeby, 14 delar, 1970-tal
Enstaka nagg
367158
2016-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här