Matservis

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, Marianne Westman, Rörstrand "Maria", 26 delar, porslin, 1960-tal. Berit Ternell, Kosmos för Upsala Ekeby, 14 delar, 1970-tal

Enstaka nagg

367158

2016-03-10