Engelskt silver
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORSTAR, 2 st., 1800-talets andra hälft, dekor med lejon, HANDSPEGEL, tidigt 1900-tal, England, LJUSSTAKE, silver, Birmingham 1929, kontrollstämplat, längd 8-27 cm
Bruksslitage, mindre bucklor, monogram
367159
2016-03-10