Engelskt silver

Engelskt silver
Engelskt silver
Engelskt silver
Engelskt silver
Engelskt silver
Engelskt silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORSTAR, 2 st., 1800-talets andra hälft, dekor med lejon, HANDSPEGEL, tidigt 1900-tal, England, LJUSSTAKE, silver, Birmingham 1929, kontrollstämplat, längd 8-27 cm

Bruksslitage, mindre bucklor, monogram

367159

2016-03-10