Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, 3-lådig, konturerad och profilerad skiva i marmor, faner i rutmönster, höjd ca 89, 90x49 cm

Nyckel saknas

367168

2016-03-09