Byrå rokokostil
2016-03-09
367168
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, 3-lådig, konturerad och profilerad skiva i marmor, faner i rutmönster, höjd ca 89, 90x49 cm
Nyckel saknas