Lars Tärning, "Beaujolais Royal"

Lars Tärning,
Lars Tärning,
Lars Tärning,
Lars Tärning,

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): "Beaujolais Royal", signerad och daterad -10, skiktmåleri på pannå, 18x22 cm

367178

2016-03-12