Lars Tärning ekpannå äpplen

Lars Tärning ekpannå äpplen
Lars Tärning ekpannå äpplen
Lars Tärning ekpannå äpplen
Lars Tärning ekpannå äpplen

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på ekpannå, total diameter 42 cm

367179

2016-03-12