Hasse Hasselgren oljemålning

Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HASSE HASSELGREN (1933-2002), "Huvudväg1", signerad och daterad -74, olja på duk, 58,5 x 41 cm

367185

2016-03-09