Ragnar von Holten blandteknik

Ragnar von Holten blandteknik
Ragnar von Holten blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Untitled
signerad och daterad RvHolten -81, collage och bläck, ca 22 x 17 cm
HISTORIK: Specialauktion Ragnar von Holten, 2010-03-17, auktionsnummer 205

367187

2016-03-09