Bo Borgström bordslampor

Bo Borgström bordslampor
Bo Borgström bordslampor
Bo Borgström bordslampor
Bo Borgström bordslampor
Bo Borgström bordslampor
Bo Borgström bordslampor

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO BORGSTRÖM, bordslampor, 1 par, 1960/70-tal, bronsglaserat stengods, dekor i relieff, höjd med skärmhållare 60 cm

Ytslitage

367194

2016-03-09