Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, rokokostil, 1920-tal, Hemslöjden Kalmar, bestående av: soffa, 3 karmstolar, 2 stolar samt bord, vitbemålat trä med förgyllda detaljer samt stoppad textilklädd sits, bredd soffa 170 cm, mått bord höjd 76, 85x60 cm

Visst bruksslitage, färgbortfall

367199

2016-03-10