Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, rokokostil, 1920-tal, Hemslöjden Kalmar, bestående av: soffa, 3 karmstolar, 2 stolar samt bord, vitbemålat trä med förgyllda detaljer samt stoppad textilklädd sits, bredd soffa 170 cm, mått bord höjd 76, 85x60 cm
Visst bruksslitage, färgbortfall
367199
2016-03-10