Charles Loyeux, Stilleben med rosor

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

24 000 SEK

CHARLES LOYEUX (Frankrike, 1823-1898), Stilleben med rosor i mässingsvas och luta, signerad C. Loyeux, olja på duk, 47x57,5 cm

367201

2016-03-11