Bordsplateau

Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau
Bordsplateau

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1800-tal, Frankrike, förgylld brons, diameter ca 27 cm

Slitage, senare glas

367214

2016-03-09